* Aktuality
GENERÁLNÍ PARTNER
 
 
 
HLAVNÍ PARTNEŘI
 
 
 
 
PARTNER
 
   
 
 
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
 
 
 
 
 
 
 
 
SPOLUPRÁCE
 
 
 
 
DISTRIBUCE
 
 
 
PARTNER ČESKÉ PREMIÉRY
 
     
 
Výroba filmu byla podpořena Českou republikou prostřednictvím Státního fondu kinematografie z programu filmových pobídek
 
 

 

Miluji tě modře

Aktuality

Miluji tě modře na Primě

12. ledna 2019 vysílala Prima v hlavním vysílacím čase romantickou komedii Miluji tě modře, kterou sledovalo 466 tisíc diváků. Reprízu druhý den v odpoledních hodinách sledovalo 218 tisíc diváků.
 

Miluji tě modře v oblacích

Poletíte-li v první polovině roku 2018 s Fly Emirates do exotických destinací, poprvé vám nabídnou i české filmy. V nabídce jsou hned dva. Komedie Miluji tě modře Miloslava Šmídmajera a Bába z ledu Bohdana Slámy.
 

Film Miluji tě modře zvítězil na MFF v Tiburonu

Romantická komedie Jaroslava Papouška a Miloslava Šmídmajera Miluji tě modře získala na filmovém festivalu v kalifornském Tiburonu cenu Golden Reel za nejlepší komedii. Na festivalu v sekci Pocta Miloši Formanovi byl uveden také celovečerní dokument Miloslava Šmídmajera Co tě nezabije...
 

Miluji tě modře na MFF v Tiburonu

Romantická komedie Miloslava Šmídmajera byla vybrána na 16. MFF v kalifornském Tiburonu. Projekce se uskuteční 14. dubna 2017. O dva dny později uvidí festivaloví diváci také dokument Miloslava Šmídmajera Miloš Forman: Co tě nezabije…, kterým oslaví významné životní jubileum českého režiséra patřícího k elitě tvůrců světové kinematografie.
 

Miluji tě modře v Berlíně

Novou romantickou komedii z produkce Bio Illusion představí na Berlinále – European Film Market režisér a producent Miloslav Šmídmajer. Projekce je naplánovaná na 9. února 2017 v 9:45 v Cinemax 18.
 

Pražská premiéra

Středa 25. ledna 2017 Cinemastar Anděl a dva sály, kde se sedělo i na schodech… Markéta Irglová, držitelka Oskara a autorka hudby k filmu, přijela na premiéru do Prahy až z Islandu a nastartovala svým krásným vystoupením romantickou atmosféru celého večera.
 

Miluji tě modře jako audio CD

Od poloviny ledna 2017 si můžete romantickou filmovou komedii také poslechnout. Audio verzi filmu vydává Supraphon a najdete ji i v síti prodejen. Filmový příběh vyprávějí Miroslav Táborský a Pavlína Šmídmajerová. Je to už čtvrtý audio přepis celovečerních filmů z produkce společnosti Bio Illusion. Prvním a velmi úspěšným pokusem byla v této poslechové sérii animovaná pohádka Čtyřlístek ve službách krále.
 

„Oscarová“ hudba pro Miluji tě modře

Markéta Irglová, česká zpěvačka, skladatelka a herečka, držitelka Oscara za originální písničku k filmu Once, dokončuje hudbu k romantické komedii Miluji tě modře. Premiéra: 26. ledna 2017.
 

Miluji tě modře – konec natáčení

Poslední, 25. den natáčení romantické komedie Jaroslava Papouška proběhl 25. dubna 2016 v jedné z nejkrásnějších pražských lokalit – v prostorách bytu s výhledem na Janáčkovo nábřeží, kde se odehrálo křehké milostné setkání hlavních postav: kunsthistorika Davida (Václav Jílek) a krásné Terezy (Denisa Nesvačilová).
 

Miluji tě modře v „náručí“ Olomouce

Šest dní (31. 5 – 5. 6. 2016) bude režisér Miloš Šmídmajer natáčet romantickou komedii z pera Jaroslava Papouška v kulisách starobylé Olomouce. Vlastivědné muzeum, nádvoří Univerzity Palackého, Arcidiecézní muzeum nebo pavlač Divadla na cucky – to jsou místa, kde se budou odehrávat milostné peripetie zamilovaných hrdinů příběhu Davida a Terezy.
 

Žižkovská věž – vzpomínka na dětství

Neděle 8. května 2016. Krásný den a výhled ze Žižkovské věže jako stvořený pro romantickou komedii a návštěvu nejmilejší – na natáčení se přijela podívat i s rodinou paní Petra Vlčková, dcera scénáristy filmu Jaroslava Papouška. Režisér Miloslav Šmídmajer je hned „zaměstnal“ – dostali místo u stolu s výhledem na Prahu, kterou Jaroslav Papoušek tolik miloval a kam zasadil příběh o lásce Terezy a Davida.
 

Miluji tě modře – první klapka

Úterý 3. května 2016. Zataženo. V bývalé továrně v Kolbenově ulici v Praze 9 však slunečno. Právě tady v jedné z výrobních hal vznikl fotoateliér, v němž se odehrávají důležité scény nové české romantické komedie Miluji tě modře podle scénáře Jaroslava Papouška v režii Miloslava Šmídmajera.
 
 
 
Copyright © 2020 Bio Illusion, s.r.o.