* Aktuality

 

GENERÁLNÍ PARTNER
 
 
 
HLAVNÍ PARTNER
 
     
 
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DISTRIBUCE
 
 
Výroba filmu byla podpořena Českou republikou prostřednictvím Státního fondu kinematografie z programu filmových pobídek
 
 

 

Dvojníci

Aktuality

Dvojníci mají za sebou premiéru

Nejmodernější pražské kino Premiere Cinemas Hostivař nabídlo dva sály na slavnostní premiéru nové české komedie režiséra Jiřího Chlumského Dvojníci. Ozdobou početné tvůrčí delegace byla krásná Jitka Schneiderová a modelka Simona Krainová, nechyběl ani Ondřej Sokol, který si v této komedii záměn zahrál dvojroli – středoškolského profesora, slušňáka k pohledání, a zlodějíčka Honzu se specializací na kradení aut.

 

Poslední klapka pro Dvojníky

Ve středu 29. 7. 2015, po 31 natáčecích dnech skončilo natáčení komedie Dvojníci režiséra Jiřího Chlumského. Poslední den se natáčelo v Praze na Náplavce, Výtoni a v Rašínově ulici. Hned po skončení natáčení, v pozdních odpoledních hodinách, odplul štáb Dvojníků z Náplavky do restaurace Podolka v Podolí, kde se konala dotočná.

 
 

Dvojníci se stěhují

Po téměř dvou týdnech natáčení komedie Dvojníci v Litoměřicích, se štáb režiséra Jiřího Chlumského stěhuje do Prahy a Slaného. Do Litoměřic se vrátí koncem července na několik posledních natáčecích dní.

 

Odstartovalo natáčení Dvojníků

Ve středu 17. června 2015 zazněla první klapka nové české komedie Dvojníci scénáristy Petra Hudského s podtitulem: Je lepší vyhořet než potkat dvojníka! Režisér Jiří Chlumský obsadil do hlavní dvojrole známého herce Ondřeje Sokola, do dalších rolí Petra Nárožného, Jakuba Koháka, Mirka Etzlera, Jitku Schneiderovou a také Simonu Krainovou, která si z několika filmových nabídek vybrala Dvojníky a roli obětavé Andrey, která je beznadějně zamilovaná do jednoho z dvojníků. Samozřejmě toho bezcharakternějšího.

 

Litoměřice se připravují na Dvojníky

Město Hynka Máchy přitahuje svou fotogeničností i zvláštní atmosférou filmaře. Od konce května město okupoval i štáb režiséra Jiřího Chlumského, který zde natočí větší část nové komedie Dvojníci. Film vzniká v produkci Miloše Šmídmajera. Mimo jiné i on zde natáčel jako režisér úspěšnou komedii Probudím se včera. Zatím se hledají vhodné lokace, zajímavé exteriéry a interiéry a v neposlední řadě i „dobrovolníci“ do komparzu. Na herce se můžou v Litoměřicích těšit od poloviny června.

 
 
 
Copyright © 2020 Bio Illusion, s.r.o.