* Aktuality

PREMIÉRA: 20. 11. 2013

PRODUCENT
 
KOPRODUCENT
 
DISTRIBUCE
 
PODPORA
 
PARTNEŘI
 
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
   
*

Bella Mia

Zachraňte herečky z filmu Bella Mia

Více než dva roky jsme strávili se stádem pěti krav a jedním býčkem na loukách a v lesích Jizerských hor v okolí obce Roprachtice.

Jako poděkování za tento krásný čas a velkou školu života jak pro herce, tak pro celý štáb bychom těmto vzácným tvorům chtěli dopřát příjemné a klidné dožití na ranči Ondřeje Zalabáka – JB Ranch Bystrá nad Jizerou, kde o ně bude dobře postaráno. Protože si majitel ranče nemůže dovolit investici ve výši Kč 180 000,-, která je potřeba na zaplacení všech nákladů spojených s odkupem našich hereček, rozhodli jsme se pro uspořádání sbírky.

Využili jsme možnosti, kterou nabízí známý portál HITHIT. Na stránkách www.hithit.cz najdete projekt pod názvem „ZACHRAŇTE HEREČKY Z FILMU BELLA MIA!

Dle svých možností si můžete vybrat odměnu, kterou obdržíte za svůj příspěvek. Pak už jen stačí uskutečnit platbu dle instrukcí a dobrý skutek je na světě.

Máme pouhých 45 dní k dosažení cílové částky. Pokud se to nepodaří, všechny příspěvky se vrací a projekt se neuskuteční. V našem případě to znamená, že herečky z filmu Bella Mia čeká porážka na jatkách. Pomůžete nám tomu zabránit? Odměny,  které  nabízíme rozhodně stojí za to a v neposlední řadě – dobrý pocit je k nezaplacení! :-)

Děkujeme předem všem, kteří přispějí a také za další šíření této zprávy, aby se o naší společné snaze dozvědělo v co nejkratším čase co nejvíce lidí.

Pro další informace a podrobnosti navštivte i naše fb stránky:  
facebook.com/bellla mia film 

V průběhu natáčení filmu se všem pěti čtyřnohým herečkám narodila telátka. A to to byly původně jalovice určené na porážku. Nově nabytá svoboda a volnost a v neposlední řadě setkání s býkem Dušanem však udělaly své.

Jednu z nás již adoptoval člen štábu pan Karel Křivka a my jsme mu za to moc vděčné. Takový osud bychom si přály všechny. Neotáčejte se k nám zády a dopřejte nám zbytek času na krásném ranči pana Ondřeje Zalabáka, kde o nás bude postaráno stejně dobře, jako o naši kamarádku Vlnku, která tam díky Karlovi už je.

Na stránkách www.hithit.cz najdete projekt na naši záchranu. Čekají vás skvělé odměny za každý váš příspěvek.

Hledejte projekt „ZACHRAŇTE HEREČKY Z FILMU BELLA MIA!

 
Copyright © 2019 Bio Illusion, s.r.o.